roz

چطوری توی این وضعیت کرونا یک کار مدرن و پردرآمد داشته باشیم

پست های پیشنهاد شده

همه ما دوست داریم به جای سپری کردن زمان‌مان در مسیر رفت و آمد به محل کار بخصوص در این وضعیت کرونای خطرناک در خانه بنشینیم و وقت خود را با خانواده و دوستان سپری کنیم. خوشبختانه امروزه فرصت‌های شغلی بسیاری به صورت دورکاری یا فریلنسینگ به وجود آمده است که افراد می‌توانند در منزل بمانند و برای خود درآمد کسب کنند. اگر این شیوه کار کردن برای شما جذاب است، در این مطلب قصد داریم تا چندین نمونه کارهای فریلنسینگ که به خصوص در ایام کرونا قابل انجام هستند را به شما معرفی کنیم. یک فرصت‌ شغلی دورکاری علاوه بر اینکه می‌تواند درآمد خوبی برای شخص به همراه داشته باشد، تاثیر مثبتی بر روی سطح مهارت‌ها و ارتباطات شخص نیز خواهد گذاشت. اگر در زمینه علوم کامپیوتر، بازاریابی، فروش، حسابداری و … مهارت دارید، حداقل یک فرصت شغلی دورکاری یا فریلنسینگ برای شما وجود خواهد داشت که می‌توانید شانس خود را برای استخدام در آن‌‌ها امتحان کنید.


۱. دورکاری به عنوان اپراتور مرکز تماس تلفنی
دورکاری به عنوان اپراتور مرکز تماس تلفنیفرصت شغلی دورکاری جهت اپراتور مرکز تماس

اگر احساس می‌کنید که در تماس‌های تلفنی اعتماد به نفس خوبی دارید و می‌توانید از این طریق به راحتی با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید، موقعیت فریلنسینگ مرکز تماس یک پیشنهاد خوب برای کار در منزل است. چرا که بسیاری از شرکت‌ها علاقه دارند تا به دلیل کاهش هزینه‌ها، بخش مرکز تماس خود را برون‌سپاری کنند. به همین دلیل اگر علاقه به کار فریلنسینگ دارید، همیشه پیشنهادات کاری در این زمینه برای شما وجود خواهد داشت.
۲. فرصت شغلی دورکاری مرتبط با امور و خدمات مشتریان
فرصت شغلی دورکاری مرتبط با امور و خدمات مشتریانفرصت شغلی دور کاری در خصوص خدمات و امور مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها به خصوص فروشگاه‌ها‌ی آنلاین و آژانس‌های دیجیتالی، برای رسیدگی به شکایات و یا مشکلات مشتریان خود، افرادی را در سمت مشاور یا پاسخگو استخدام می‌کنند.

اگر تجربه خرید آنلاین را داشته باشید، قطعا به مواردی برخورد کرده‌اید که با استفاده از آن‌‌ها می‌توانید به صورت آنلاین با یک کارشناس، چت کنید یا مشکل مدنظر خود را از طریق تیکت یا ایمیل با آن فروشگاه در میان بگذارید. افرادی که در بخش خدمات مشتریان فعالیت می‌کنند، وظیفه پیگیری درخواست‌های مشتریان را بر عهده دارند. دورکاری به عنوان یکی از کارمندان بخش خدمات مشتریان نیز یکی از پرتقاضاترین فرصتهای شغلی توسط فریلنسرهاست. برای آن دسته از افرادی که تجربه کار در زمینه‌های بازاریابی، ارتباط با مشتریان و خدمات مشتریان را در رزومه خود دارند، این فرصت شغلی دورکاری می‌تواند پیشنهاد بی‌نظیری باشد. تعداد زیادی آگهی استخدام کارشناس پشتیبانی و امور مشتریان در چراغ ثبت شده است.


۳. انجام کارهای کامپیوتری در منزل

درست است که بسیاری از کارهای مربوط به کامپیوتر نیازمند دانش و تجربه بالاست. اما در این میان کارهایی نیز وجود دارند که افراد عادی هم با کمی تمرین یا پشت سر گذاشتن دوره‌های کوتاه، می‌‌توانند در آن‌ها مهارت کسب کنند. تنها کافیست نگاهی به شرح کار موقعیت‌های شغلی مختلف داشته باشید و سپس، با توجه به علایق خود، برای گرفتن آن فرصت شغلی دورکاری اقدام کنید. مواد زیادی از موقعیت شغلی کامپیوتری در چراغ وجود دارد.


۴. دورکاری به عنوان برنامه نویس
دورکاری به عنوان برنامه نویسفرصت شغلی دورکاری به عنوان برنامه نویس

بدون شک دنیای برنامه نویسی به دلیل پیشرفت شاخه‌های مختلف علم کامپیوتر مانند هوش مصنوعی و رایانش ابری، روزبه‌روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کند و صاحبان کسب و کارها به دنبال افراد حرفه‌ای هستند که بتوانند پروژه‌های سنگین را با موفقیت انجام دهند. یکی از مزایای ورود به دنیای برنامه نویسی، این است که منابع آنلاین فراوانی برای آموزش دیدن و انجام پروژه‌های اولیه در سرتاسر اینترنت، در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. همچنین از آن جایی که تنها ابزار مورد نیاز برای انجام این کار، یک سیستم کامپیوتری است، پس می‌توان این موقعیت کاری را به راحتی و از داخل منزل نیز انجام داد. خوب است بدانیم که در منزل حتی می‌توانید از دوره‌های آموزشی آنلاین برنامه نویسی نیز برخوردار شوید و مهارت و تخصص خود را رشد دهید.


۵. فرصت شغلی دورکاری برای فروشندگان

کار به عنوان یک فروشنده آنلاین یا تلفنی، یکی از موقعیت‌هایی است که در پیش روی افراد علاقه‌مند به این حوزه قرار گرفته است. از آنجایی که ابزارهای ارتباطی امروزه پیشرفت چشمگیری داشته‌اند، افراد فعال در حوزه فروش می‌توانند در هر زمان و مکان، وظایف خود را انجام دهند. موضوعی که این موقعیت شغلی را از سایر موقعیت‌های شغلی دورکاری متمایز می‌کند، نیاز به انجام سفرهای درون شهری و برون شهری است. از آنجایی که بیشتر توافقات باید در جلسات حضوری حاصل شود،‌ نیاز است که شخص فروشنده در این جلسات حاضر شده و مذاکرات رو جلو ببرد. مهم‌ترین انتظار کارفرمایان از تیم فروش، رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده در استراتژي کسب و کار است. لذا اگر شما بتوانید به این اهداف دست پیدا کنید، به نظر نمی‌آید که کارفرما با دورکاری شما مشکلی داشته باشد. تعداد زیادی آگهی استخدام و موقعیت شغلی کارشناس فروش در چراغ ثبت شده است که به احتمال زیاد موارد دورکاری نیز بین آنها وجود دارد.


۶. تدریس آنلاین یک مهارت
ابزارهای مختلف ارتباطی و اینترنت در کنار یکدیگر امکان برقراری کلاس‌های آنلاین را فراهم کرده است. همچنین امروزه کرونا شرایطی را رقم زده است که دانش آموزان برای حفظ سلامت خودشان و خانواده، بهتر است در خانه بمانند. همین موضوع سبب شده تا درخواست‌ها برای برقراری کلاس‌های آنلاین در دنیا به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده و آموزش مهارت به صورت یک فرصت شغلی دورکاری تغییر حالت دهد. بسیاری از معلمان می‌توانند با برقراری کلاس‌های خصوصی یا جمعی، دانش خود را به دانش آموزان و علاقه‌مندان در حوزه‌های مختلف منتقل کنند و از این طریق، درآمد داشته باشند. در قسمت آگهی استخدام تدریسی و تحصیلی می‌توانید موقعیت شغلیهای موجود در این زمینه را مشاهده نمایید. و همینطور برای بالا بردن دانش و تخصص خود از آموزشهای آنلاین در چراغ نیز بهره‌مند شوید.


۷. کار به عنوان یک مترجم فریلنسر

اگر توانایی نوشتن یا صحبت کردن به یک یا چند زبان بین‌المللی را دارید، این امکان برای شما فراهم است که بتوانید به عنوان مترجم یا تولیدکننده محتوا برای وبسایت‌های اینترنتی فعالیت کنید. این مورد یکی از موقعیت‌های شغلی پرطرفدار است. شخص مترجم علاوه بر اینکه از این طریق درآمد کسب می‌کند، می‌تواند مهارت‌های خودش را نیز گسترش داده و سطح اطلاعات خود را بالاتر ببرد. مترجمانی که به صورت آنلاین فعالیت دارند، می‌توانند با موسسه‌هایی که کار ترجمه انجام می‌دهند به صورت دورکاری همکاری داشته باشند. فرصت شغلی دورکاری به عنوان یک مترجم همچنین در میان ناشران کتاب و یا دارندگان وبسایت‌های اینترنتی نیز متقاضیان زیادی دارد و افراد علاقه‌مند می‌توانند به صورت پروژه‌ای، با این مجموعه‌ها همکاری داشته باشند. در دسته‌بندی ترجمه در چراغ می‌توانید موقعیت شغلیهای مترجم در زبانهای مختلف را مشاهده نمایید.


۸. موقعیت شغلی برای کارشناس خدمات بیمه‌ای
در شرایط فعلی و با بالا رفتن میزان مراجعه افراد به مراکز درمانی، مراجعات افراد به مراکز بیمه نیز افزایش چشمگیری پیدا کرده است. به همین دلیل مراکز بیمه به افرادی نیاز خواهند داشت که پرونده‌های بیماران را در سیستم ثبت کنند. این کار به بیمه‌کنندگان اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های خود به مراکز درمانی را به درستی مدیریت نمایند. افرادی که به صورت دورکاری با مراکز بیمه همکاری می‌کنند، باید تجربه کار مرتبط با این زمینه را داشته و از دقت عمل بالایی برخوردار باشند. افرادی که به صورت دورکار در این موقعیت شغلی فعال هستند، نقشی تاثیرگذار در سیستم سلامت کشور را بر عهده دارند. چرا که لازمه ارتباط شرکت‌های بیمه و مراکز درمانی، همین گزارشاتی است که توسط این افراد مورد تهیه و ثبت می‌گردد. متقاضیان فرصت شغلی دورکاری به عنوان کارشناس بیمه، بسته به نوع همکاری، در برخی مواقع از تسهیلات بیمه‌ای نیز برخوردار می‌شوند.  آگهی استخدام مدیر بیمه یا آگهی استخدام کارشناس بیمه نیز در چراغ وجود دارد.


۹. طراحی سایت و انجام کارهای گرافیکی بدون نیاز به حضور در دفتر
طراحی سایت و انجام کارهای گرافیکی بدون نیاز به حضور در دفترطراحی سایت و کارهای گرافیکی بدون نیاز به حضور در محل کار فرصت شغلی مناسب جهت دورکاری است

بسیاری از افراد از طریق انجام پروژه‌های طراحی سایت یا طراحی قالب‌های گرافیکی کسب درآمد می‌کنند. تیم‌های طراحی در هر اندازه‌ای که هستند، می‌توانند با استفاده از ابزارهای ارتباطی، هماهنگی‌های لازم برای پیشرفت یک پروژه را انجام دهند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد در این حرفه‌ها، ترجیح می‌دهند به صورت دورکاری، پروژه‌های خود را انجام دهند. قطعا یادگیری مهارت‌های مرتبط با طراحی سایت و یا کار با ابزارهای گرافیکی نیازمند آموزش‌های نسبتا طولانی و گذراندن دوره‌های کارآموزی است. اما دقیقا مانند آن چه که در خصوص برنامه نویسی داشتیم، منابع آنلاین آموزشی بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند مسیر یادگیری این مهارت‌ها را برای افراد علاقه‌مند هموار سازند. در نهایت بهتر است به این فرصت شغلی دورکاری، به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت نگاه کنیم. چرا که امروزه تقریبا تمامی کسب و کارها نیاز به راه اندازی وبسایت و فعالیت در دنیای اینترنت دارند. لذا می‌توان اینگونه برداشت کرد که موقعیت‌های شغلی دورکاری مربوط به مهارت‌های طراحی سایت و یا گرافیک، در سال‌های آینده نیز وجود خواهند داشت. آگهی استخدام طراح ui/ux و موقعیت شغلی طراح و گرافیست در چراغ را مشاهده نمایید.


۱۰. فرصت شغلی دورکاری برای نویسندگان
فرصت شغلی دورکاری برای نویسندگانفرصت شغلی جهت دورکاری برای نویسندگان

افرادی که در زمینه‌هایی مانند بازاریابی محتوا و یا کپی‌رایتر فعالیت می‌کنند، معمولا به صورت دورکاری مشغول به کار هستند. برای آن دسته از علاقهمندانی که در حوزه نویسندگی مهارت دارند، موقعیت‌های شغلی فراوانی به صورت دورکاری وجود دارد.

شاید یادگیری اصول اولیه نگارش و قالب‌بندی یک متن اندکی زمان بر باشد؛ اما رفته رفته مهارت شما در نوشتن یک متن عمومی و یا تخصصی افزایش پیدا خواهد کرد. هر چه تجربه کاری شما بالاتر باشد و متون نوشته شده بیشتری در رزومه خود داشته باشید، درآمد شما نیز بهبود خواهد یافت. از بین آگهی استخدام کارشناس تولید در چراغ گزینه منساب خود را بیابید.


۱۱. آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

بدون شک زبان انگلیسی در چند سال اخیر به یکی از ملزومات زندگی بشر تبدیل شده است. به همین دلیل عده زیادی دوست دارند به هر طریقی که شده، این زبان را فرا بگیرند. پیدایش شبکه‌های اجتماعی توانسته تاثیر بسیار مثبتی بر بازار معلم‌های زبان داشته باشد. چرا که این افراد می‌توانند با تولید محتوا، مخاطب خود را جذب کرده و از طریق برگزاری دوره‌های آنلاین یا فروش پکیج‌های یادگیری زبان به کسب درآمد برسند. برای افرادی که مدارک بین‌المللی تدریس زبان دارند، وضعیت از این هم بهتر است. چرا که شرکت‌های بسیاری هستند که با دارندگان مدرک TESL/TEFL را به راحتی استخدام می‌کنند و یک یا چندین کلاس آنلاین را در اختیار آن‌‌ها قرار می‌دهند. مطمینا در بین آگهی استخدام مترجم زبان انگلیسی موارد دورکاری هم وجود دارد.


۱۲. فرصت شغلی دورکاری برای توسعه‌دهندگان اندروید و iOS
گوشی‌ها موبایل امروزه جهان را تسخیر کرده‌اند و درصد بسیار زیادی از مردم دنیا به صورت مداوم از امکانات آن‌ها بهره می‌برند. به همین دلیل است که افرادی که در زمینه علوم کامپیوتر دانش کافی دارند، می‌توانند با توسعه اپلیکیشن‌های اندروید و یا iOS درآمد قابل توجهی به دست بیاورند. تنها لازمه کار یک برنامه نویس موبایل، اینترنت و لپ‌تاپ است. از آنجایی که ابزارها و تکنولوژی‌های این حوزه از تنوع بالایی برخوردار است، بسیاری از شرکت‌ها، چندین فرصت شغلی دورکاری را برای برنامه‌نویسان در نظر می‌گیرند تا آن‌ها بتوانند از منزل، پروژه‌های مختلف را انجام دهند.اگر دنبال آموزش خوب هستید دوره آموزش ساخت نرم افزار اندروید  الکامکو بهترین گزنیه برای شماست.

لینک مخفی شده است

    برای مشاهده لینک در انجمن ثبت نام کنید.


۱۳. انجام کارهای بازاریابی اینترنتی در خانه
انجام کارهای بازاریابی اینترنتی در خانهفرصت شغلی انجام کارهای بازاریابی اینترنتی در خانه

افرادی که در زمینه بازاریابی دیجیتال فعالیت می‌کنند، معمولا کارهایی از قبیل مدیریت صفحات اجتماعی، بررسی لیست ایمیل، طراحی و اجرای کمپین و … را انجام می‌دهند. این افراد وظیفه دارند تا آگاهی مخاطبان از برند را افزایش دهند و در نهایت نقش مثبتی در فروش محصولات و یا خدمات یک شرکت داشته باشند. موقعیت‌های شغلی دورکاری در این زمینه هم به صورت تمام وقت و هم به صورت پاره‌وقت موجود است (آگهی استخدام کارشناس مارکتینگ) و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از گوشی هوشمند و ابزارهای ساده دیگر، کار دیجیتال مارکتینگ را انجام دهند.


۱۴. مذاکره با کارفرمایتان برای ارائه فرصت شغلی دورکاری

شرایط کرونا باعث شد تا بسیاری از کسب و کارها مجبور باشند تا کارمندان خود را به خانه‌هایشان بفرستند. نکته جالب این است که پس از ریموت شدن کارها، بسیاری از مدیران متوجه این موضوع شدند که بهره‌وری کارمندان در زمان کار در منزل، بالاتر است. به عنوان مثال شرکت توییتر اعلام کرده است که از این پس کارمندان می‌توانند حتی پس از بازگشت به شرایط عادی، از خانه کارهای خود را انجام دهند. همین امر باعث مي‌شود تا کارفرمایان بسیاری روی به ایجاد چندین فرصت شغلی دورکاری برای کسب و کار خود بکنند. پس اگر احساس می‌کنید با کار در منزل می‌توانید کمک بیشتری به کارفرمای خود بکنید، حتما این نکته را با ایشان در میان بگذارید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.