• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

 • مطالب مشابه

  • توسط Mohammad
   به نام خدا
   این یک مسابقه نیست. مهم نیست که اول باشیم یا آخر مهم این است که شما به خاطر ما به زحمت بیافتید و یک اثر هنری شامل لیست زیر برای سایت ما خلق کنید. لطفا شرکت کنید و دوستان خود رو نیز به این مسابقه دعوت کنید.
   شما باید چه کاری انجام دهید تا در مسابقه ما شرکت کنید؟ (تمامی اثر ها حتما با موضوع طبیعت باشد.)
   یک طرح با نام طبیعت طراحی کنید که شامل تایپو گرافی ، لوگو ، کاور ، والپپیر و یا هر طرحی که به ایده خود خطور کند بسازید. (3 امتیاز * نتایج رای گیری هر نفر) عکاسی کنید! با موضوع طبیعت ، از مناظر دیدنی شهر و دیار خود عکس بگیرید و ارسال کنید. (عکس شما باید تایید تیم ما باشد و کیفیت عکس گرفته شده بسیار بالا باشد.) (2 امتیاز * نتایج رای گیری هر نفر) کدنویسی ، برنامه نویس و ساخت یک صفحه ایندکس با موضوع طبیعت (بیشتر شبیه سایت گالری عکس) (5 امتیاز * نتایج رای گیری هر نفر) جوایز این دوره از مسابقات در سایت ما چیست؟
   (یک لوح تقدیر به نفرات اول تا سوم تقدیم خواهد شد.)
   برای نفر اول یک فلش 16 گیگ برند سیلیکون پاور + یکی از محصولات اختصاصی ما (به انتخاب برنده) + یک دامنه رایگان ir و 500 مگابایت هاست با اشتراک یک ساله از شرکت لینک مخفی شده است
   برای مشاهده لینک در انجمن ثبت نام کنید. برای نفر دوم یک فلش 8 گیگ برند سیلیکون پاور + یکی از محصولات تجاری ما (به انتخاب برنده) + یک دامنه رایگان ir و 200 مگابایت هاست با اشترک یک ساله از شرکت لینک مخفی شده است
   برای مشاهده لینک در انجمن ثبت نام کنید. برای نفر سوم یک فلش 4 گیگ برند سیلیکون پاور + یکی از محصولات تجاری ما (به انتخاب برنده) و یک دامنه رایگان ir و 100 مگابایت هاست با اشترک یک ساله از شرکت لینک مخفی شده است
   برای مشاهده لینک در انجمن ثبت نام کنید. نفرات چهارم تا ششم یک شارژ 10 هزار تومانی نفرات هفتم تا دهم یک شارژ 5 هزار تومانی شرایط پذیرش طراح و اثر هنری شما؟
   دقت کنید که باید طرحی که زحمت آن را میکشید باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی باشد. طرح نباید کپی از سایت یا طرح دیگران باشد و باید خود شما باید زحمت این کار رو بکشید. از پذیرش طرح های تکراری جدا معذوریم. شرایط زمان مسابقه و اعلام نتایج :
   زمان مسابقه به مدت دو ماه از تاریخ 1395/02/28 الی 1395/04/28 می باشد. تعداد نفرات شرکت کنندگان باید به حداقل 25 نفر برسد (لطفا سئوال نفرمایید) که ما نظرسنجی افراد شرکت کننده رو جهت رویت و ثبت نظرسنجی و رای گیری در سایت قرار دهیم. (لطفا به دوستان خود اعلام کنید تا در مسابقه شرکت کنند تا حداقل نفرات تکمیل گردد.) به دلیل فصل امتحانات اگر تعداد نفرات به حدمجاز خود نرسد ما این اجازه رو داریم تا تاریخ پایان مسابقه رو تمدید کنیم. این مسابقه بدون قرعه کشی هست و بعد از تکمیل حدمجاز نفرات به مدت 10 روز نظرسنجی در سایت گذاشته خواهد شد و با نظرات کاربران برندگان اعلام خواهند شد. (امتیاز هر طرح ، ضرب نتایج رای گیری هر نفر می شود و نتایج کل برندگان را اعلام می کند) جوایز مسابقه در همین سایت اعلام خواهد شد و بصورت پیغام خصوصی و ایمیل برایشان ارسال خواهد شد. (جوایر نفرات اول و دوم بصورت پستی ارسال خواهد شد.) با احتمال زیاد جوایز روز عید سعید فطر تقدیم برندگان شود. حمایت کنندگان ما در این مسابقه :
   لینک مخفی شده است
   برای مشاهده لینک در انجمن ثبت نام کنید. لینک مخفی شده است
   برای مشاهده لینک در انجمن ثبت نام کنید. لینک مخفی شده است
   برای مشاهده لینک در انجمن ثبت نام کنید. لینک مخفی شده است
   برای مشاهده لینک در انجمن ثبت نام کنید. شما هم می توانید جهت تبلیغ برند خود ما را در این مسابقه حمایت کنید. لیست شرکت کنندگان به ترتیب ارسال :
   بدون شرکت کننده فایل لوگو محمد فامو جهت استفاده در خلق اثر هنری : (در اثر هنری خود از این لوگو استفاده کنید.)